21.05.2018

Po raz pierwszy w historii Gdyni rozegrany został pilotażowy turniej plażowego czukbola pod opieką Gdyńskiego Centrum Sportu i Szkoły Podstawowej nr 51 w Gdyni. Gra toczyła się do dwóch wygranych setów (do 21 punktów). Gdynia wydaje się idealną lokalizacją dla tej dyscypliny sportu – tym bardziej w tak piękny, słoneczny dzień! Wszystkim zespołom serdecznie gratulujemy chęci podjęcia rywalizacji sportowej w tej nowej dyscyplinie i zapraszamy na turniej plażowy w przyszłym roku! Oczywiście „jedenastka” zdobyła pierwsze mistrzostwo!

Skład reprezentacji: Grzegorz Porzycz (kapitan), Dominik Rusnak, Kacper Sępiński, Jakub Runiewicz, Tomasz Sternicki, Mateusz Warkusz oraz Przemysław Psuty.

Klasyfikacja turnieju:

  1. Szkoła Podstawowa nr 51 (Gimnazjum nr 11)
  2. Szkoła Podstawowa nr 48
  3. I Akademickie Liceum Ogólnokształcące

Krzysztof Niedźwiedź