Sukcesy sportowe

24.01.2019

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej chłopców - Gdynia Śródmieście 2019
Po długich, ciężkich meczach o dramatycznym przebiegu, nasza szkolna, męska reprezentacja zajęła I miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Gdyni w Piłce Siatkowej!

Serdecznie gratulujemy!

Skład zespołu: Kamil Formella (K), Jakub Buksiński, Mateusz Hinczewski, Jakub Paluch, Szymon Paszkiewicz, Mikołaj Jędrzejewski, Jarosław Martyński, Mateusz Mantey, Maciej Adamczewski, Mateusz Warkusz, Mikołaj Jaroszewski, Mateusz Nynca, Dawid Żurawski.

Końcowa klasyfikacja Turnieju Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców Gdynia - Śródmieście:

1. Szkoła Podstawowa nr 51 (Gimnazjum nr 11)

2. Katolicka Szkoła Podstawowa

3. Szkoła Podstawowa nr 26 (Gimnazjum nr 2)

4. Gimnazjum nr 24

5. Gimnazjum nr 1

 

10.12.2018

 

 

 

Klasyfikacja turnieju:

1. Szkoła Sportowa - awans
2. Gimnazjum nr 1
3. Szkoła Podstawowa nr 51 (Gimnazjum nr 11)
4. Gimnazjum nr 24
5. Szkoła Podstawowa nr 17

 

Halowe Mistrzostwa Gdyni w Lekkoatletyce

Serdecznie gratulujemy sukcesów naszym uczniom:

  • Mateusz Nynca - I miejsce, skok wzwyż
  • Kaja Sadowska - II miejsce, skok wzwyż
  • Kamil Formella - V miejsce, bieg na 1000 metrów
  • Szymon Paszkiewicz - VIII miejsce, bieg na 50 metrów
  • Weronika Sztormowska - IV miejsce, pchnięcie kulą
  • Julia Woźniak - V miejsce, pchnięcie kulą
  • Mikołaj Jędrzejewski - VI miejsce, pchnięcie kulą
  • Jakub Buksiński - VIII miejsce, pchnięcie kulą
  • Dominika Kurzyca - VI miejsce, bieg na 50 metrów


Szkołę reprezentowali również: Maja Miązek, Nadia Walczak, Natalia Dębek, Dawid Żurawski, Jarosław Martyński, Tomasz Zelma, Mateusz Zajko, Kacper Sobolewski, Nikodem Siemieniuk oraz Mateusz Warkusz.


Małgorzata Frącek i Krzysztof Niedźwiedź

10.10.2018

Zakończyły się Rejonowe Mistrzostwa Śródmieścia Gdyni w unihokeju chłopców i dziewcząt, które w tym roku odbywały się w naszej szkole. Po ostrej, sportowej walce wyłoniono zwycięską drużynę.

Klasyfikacja turnieju chłopców:


1. Gim 1 - awans
2. Gim 11/SP 51
3. Gim 24
4. SP 18
5. KSP
6. Gim 2

Klasyfikacja turnieju dziewcząt:

1. Gim 1 - awans
2. SP 17
3. Gim 11/SP 51
4. KSP
5. SP 14


Kapitanami naszych zespołów byli: Szymon Paszkiewicz z 3b i Julia Woźniak z 3d.

Serdecznie gratulujemy wyników!

Zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów!

Małgorzata Frącek

Krzysztof Niedźwiedź