Miło nam poinformować, że nasza szkolna męska reprezentacja piłki siatkowej zajęła w Mistrzostwach Gdyni drugie miejsce i wywalczyła awans do półfinałów wojewódzkich. W czasie całych mistrzostw nasi chłopcy ulegli jedynie gospodarzowi turnieju - Gimnazjum nr 4 wynikiem 2:1 (15:11 w tiebreaku).

Serdecznie gratuluję! Jesteście wspaniali!

Skład reprezentacji: Grzegorz Porzycz (kapitan), Tomasz Sternicki, Jakub Paluch, Dominik Rusnak, Szymon Zaręba, Szymon Kowalski, Michał Niemiec, Kamil Formella, Kacper Sępiński, Szymon Paszkiewicz, Tomasz Kołakowki oraz Piotrek Wilma.

Klasyfikacja Mistrzostw Rejonu Śródmieście:

 1. Gimnazjum nr 11 - awans
 2. Gimnazjum nr 23
 3. Gimnazjum nr 1
 4. Katolicka Szkoła podstawowa
 5. Gimnazjum nr 9
 6. Gimnazjum nr 24

Klasyfikacja Mistrzostw Gdyni:

 1. Gimnazjum nr 4 (Chylonia) - awans
 2. Gimnazjum nr 11 (Śródmieście) - awans
 3. Gimnazjum nr 2 (Witomin-Wiczlino)
 4. Gimnazjum nr 18 (Karwiny)
 5. Gimnazjum nr 17 (Obłuże-Pogórze)

Ps. Warto dodać, że nasza szkoła (SP nr 51) pierwszy raz w historii była organizatorem etapu rejonowego. Za pomoc w przebiegu zawodów, sędziowanie, organizację i wydruki, chciałbym bardzo serdecznie podziękować naszym nauczycielom wf a moim uczniom pogratulować wspaniałej, sportowej postawy i determinacji. Dziękuję.

Dziękuję również naszym sparring-partnerom z SP 48 na Chwarznie oraz Komandorowi Katedry Wychowania Fizycznego na Akademi Marynarki Wojennej panu mgr inż. Dariuszowi Sapiejka.

Krzysztof Niedźwiedź