11.11.2015

Grupa uczniów naszej szkoły uczciła Świeto Niepodległości udziałem w biegu ulicznym z cyklu Grand Prix Gdyni, który odbył się 11.11.2015 na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Mimo nienajlepszych prognoz, pogoda nam dopisała i zawodnicy bez problemu ukończyli swoje biegi.Trasa Biegu Młodzika prowadziła następującymi ulicami:

START: Skwer Kościuszki na wysokości ORP Błyskawica, Skwer Kościuszki, Aleja Jana Pawła II, Aleja Topolowa - Park Rady Europy, Bulwar Nadmorski, Aleja Jana Pawła II, Skwer Kościuszki.

Meta: Skwer Kościuszki na wysokości ORP Błyskawica.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

POBIEGLIŚMY DLA KACPRA
Biegowi Niepodległości z PKO Bankiem Polskim towarzyszyła akcja charytatywna „biegnę dla Kacperka”. Kacperek urodził się z bardzo złożoną wadą serca. Wszyscy którzy zapisali się do biegu mogli w ten sposób pomóc w leczeniu. Zaangażowanie zawodników zostało przeliczone na konkretną pomoc., Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na operację korekty wady serca chłopca, za co serdecznie wszystkim startującym uczniom naszego gimnazjum dziękujemy.

Do zobaczenia w lutym na biegu urodzinowym Gdyni.