W listopadzie 2015 r. odbył się I rzut ligi lekkoatletycznej, podczas którego tytuł wicemistrza Gdyni w pchnięciu kulą zdobył Hubert Karwowski z klasy 3c.

Punktowane miejsca zajęli również: Aleksandra Sarnowska – VII miejsce w biegu na 600m, Adrian Gajzler – VIII miejsce w biegu na 50m, Daniel Sikora –VII miejsce w biegu na 1000 m.

9.02.2016 r. przeprowadzono II rzut mistrzostw, podczas którego nasi uczniowie zdobyli dwa medale.

• Łukasz Poniatowski (3B), Ian Young Ian (3b) – miejsca w finałowej ósemce

Podczas zawodów nasze gimnazjum reprezentowali także: Łukasz Majewski, Maciej Podhorodecki, Maciej Nowak, Mateusz Pisarski, Igor Krupiński, Wojciech Kuczmiński, Daniel Siewiński, Kacper Drawc, Oliwia Augustyniak, Anna Zakrzewska, Aleksandra Falba, Małgorzata Falba, Sonia Haraj, Wanda Kamińska, Małgorzata Nastrożna, Zuzanna Marek,Weronika Paluch, Nina Olejniczak, Paulina Płotka, Hubert Bobrecki, Wiktoria Aszyk, Magda Górniakowska, Miłosz Janczak, Patryk Radziwilski, Jakub Grzybowski, Jakub Salak.