Projekt Pucharu Gdyni zakłada współpracę Rad Dzielnic miasta Gdynia w celu propagowania zdrowego stylu życia wśród Gdynian. Poprzez aktywność fizyczną organizatorzy cyklu biegów starają się zintegrować pokolenia oraz najmłodszą społeczność gdyńską, dać im możliwość spędzenia weekendu na sportowo w atmosferze dobrej zabawy. Dodatkowo - zachęcić również pozostałych mieszkańców Trójmiasta i okolic - do bliższego poznania dzielnic Gdyni.

W niedzielę 22.10.2016 r. na Karwinach odbył się kolejny bieg z cyklu Pucharu Gdyni w biegach młodzieżowych, w wyniku którego na podium znalazły się dwie uczennice naszej szkoły:

 

  • I miejsce w biegu na dystansie 2000 m zajęła Natalia Socha z klasy 3d
  • III miejsce na tym samym dystansie zdobyła Kinga Łucka-Wowczuk z klasy 2e

Wielkie brawa dla dziewcząt.

Życzymy kolejnych sukcesów.

Kolejny bieg już 19.11.2016 – Dąbrowa II.

Więcej informacji:

http://www.puchargdyni.pl

Joanna Głąb

Zdjęcie: Alicja Niemiec