Mistrzostwa rejonu Śródmieście – I miejsce

Wszystko rozpoczęło się od turnieju rejonowego który odbył się na poczatku marca. Reprezentacja żeńska naszego gimnazjum spisała się znakomicie, wygrywając zawody i tym samym awans z pierwszego miejsca do Mistrzostw Gdyni w piłce siatkowej.

 

 

Mistrzostwa Gdyni – II miejsce

20.03.2017 r. rozegrano kolejny etap turnieju w piłce siatkowej dziewcząt o Mistrzostwo Miasta Gdyni. Po wyczerpujących meczach nasz wspaniały zespół wywalczył vicemistrzostwo Gdynii i kwalifikacje do półfinału wojewódzkiego

 

Półfinały wojewódzkie – II miejsce

Kolejne ciężkie starcia na siatkarskim parkiecie. Mnóstwo emocji i walki. Końcowy rezultat naszej reprezentacji to II miejsce w półfinałach wojewódzkich.

   

Serdecznie gratulujemy tak udanego startu!

Skład zespołu: Ola Sarnowska, Julka Woźniak, Klaudia Górska, Iza Cybulska, Nicola Rogalska, Dominika Poździk, Nicola Popławska i Asia Knopik