25.05.2017

W czasie Siatkarskiego Challenge’u 2017 w Gdańsku żeńska i męska reprezentacja piłki siatkowej naszej szkoły stanęła w szranki z gimnazjami z naszego województwa i wywalczyła pierwsze miejsce, zdobywając dla szkoły tytuł „Szkoły Siatkarskiej Młodzieży”. Zawody miały na celu sprawdzić zgranie uczestników oraz technikę i dokładność wykonywania poszczególnych elementów gry w siatkówkę, takich jak odbicie oburącz sposobem dolnym czy celność. W klasyfikacji generalnej okazaliśmy się najlepsi!

Gdańsk będzie jednym z miast-gospodarzy zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017. Ceremonia otwarcia i pierwszy mecz odbędą się 24 sierpnia 2017 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Gorąco zapraszamy do oglądania tego widowiska, a naszym siatkarzom serdecznie gratulujemy!

 

Krzysztof Niedźwiedź