Mistrzostwa Gdyni w lekkiej atletyce – 15.05.2017

W połowie maja uczniowie naszej szkoły rywalizowali w mistrzostwach szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce, które zostały rozegrane na stadionie miejskim w Sopocie. Dzięki bardzo dobrym występom indywidualnym, nasza szkoła zajęła I miejsce w klasyfikacji generalnej pokonując 12 uczestniczących w zawodach reprezentacji gdyńskich szkół gimnazjalnych.

Wyniki indywidualne naszych uczniów:

 • Natalia Socha – I miejsce w biegu na 100 m i V miejsce na dystansie 300 m
 • Maciej Wojtowicz – II miejsce w biegu na 300 m oraz III miejsce w biegu na 100 m
 • Jerzy Kolbusz – I miejsce w pchnięciu kulą i III miejsce w rzucie oszczepem
 • Daria Naumowicz – VI miejsce w skoku w dal i VIII miejsce w biegu na 300 m
 • Nadia Walczak – VIII miejsce w skoku w dal
 • Szymon Miłosz – V miejsce w biegu na 300 m
 • Natalia Dambek – VIII miejsce w biegu na 600 m
 • Tomasz Sternicki – V miejsce w skoku w dal i w skoku wzwyż
 • Dawid Dworak – VII miejsce w skoku wzwyż
 • Maja Szewczyczak – IV miejsce w pchnięciu kulą
 • Daniel Warcholiński – V miejsce pchnięcie kulą
 • Jan Mościpan – VIII miejsce w pchnięciu kulą

 

Najwięcej emocji dostarczyły biegi sztafetowe 4x100, w których reprezentacja dziewcząt zdobyła III miejsce (Natalia Socha, Alicja Klinkosz, Daria Naumowicz, Gabrysia Kras). Sztafeta chłopców zajęła IV miejsce (Maciej Wojtowicz, Daniel Sikora, Szymon Miłosz, Tomek Sternicki).

Gratulujemy wspaniałych wyników!