Mistrzostwa Gdyni w lekkiej atletyce – 15.05.2017

W połowie maja uczniowie naszej szkoły rywalizowali w mistrzostwach szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce, które zostały rozegrane na stadionie miejskim w Sopocie. Dzięki bardzo dobrym występom indywidualnym, nasza szkoła zajęła I miejsce w klasyfikacji generalnej pokonując 12 uczestniczących w zawodach reprezentacji gdyńskich szkół gimnazjalnych.

• Jan Mościpan – VIII miejsce w pchnięciu kulą

Najwięcej emocji dostarczyły biegi sztafetowe 4x100, w których reprezentacja dziewcząt zdobyła III miejsce (Natalia Socha, Alicja Klinkosz, Daria Naumowicz, Gabrysia Kras). Sztafeta chłopców zajęła IV miejsce (Maciej Wojtowicz, Daniel Sikora, Szymon Miłosz, Tomek Sternicki).