Jesteśmy wśród Najlepszych!

Mistrzostwa Gdyni w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, które odbyły się w Parku Miejskim Gdynia Kolibki, zdominowali uczniowie klas gimnazjalnych naszej szkoły.

6.10.2017 reprezentacja chłopców w składzie: Oskar Cholewiński, Mateusz Weltrowski, Sebastian Trzebiatowski, Krystian Gabriel, Grzegorz Porzycz, Dominik Rusnak, Jakub Runiewicz, zdobyli I miejsce i tytuł Mistrza Gdyni oraz awans na zawody szczebla wojewódzkiego.

Dziewczęta: Natalia Socha, Kinga Łucka-Wowczuk, Aleksandra Sarnowska, Daria Naumowicz, Maja Miązek, Gabrysia Kras i Julia Wożniak Julia – zajęły II miejsce.

9.10.2017 odbyły się Mistrzostwa Gdyni w sztafetowych biegach przełajowych, które przyniosły kolejne sukcesy. Drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Socha, Kinga Łucka-Wowczuk, Aleksandra Sarnowska, Daria Naumowicz, Maja Miązek, Gabrysia Kras, Julia Wożniak, Paulina Rybikowska, Iza Cybulska, Kaja Sadowska, Maja Kazimierska – wywalczyły tytuł Mistrza Gdyni i awans na zawody szczebla wojewódzkiego. Chłopcy: Oskar Cholewiński, Mateusz Weltrowski, Sebastian Trzebiatowski, Krystian Gabriel, Grzegorz Porzycz, Dominik Rusnak, Jakub Runiewicz, Szymon Kowalski, Maksymilian Mądry, Mateusz Warkusz, Kamil Formela, Piotr Wilma, Mateusz Nynca – zajęli II miejsce.

Gratulujemy!

Kadra wychowania fizycznego