Podwójne Mistrzostwo Gdyni w piłce siatkowej! Historyczny sukces SP 51!

Serdecznie gratulujemy żeńskiej i męskiej reprezentacji naszej szkoły podwójnego zwycięstwa w Mistrzostwach Gdyni w Piłce Siatkowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej! Obydwa zespoły awansowały do półfinałów wojewódzkich!

Trzymamy kciuki!

Skład żeńskiej reprezentacji:
Julia Woźniak(K), Iza Cybulska, Lena Bojarska, Zuzanna Brodewicz, Wiktoria Dominik, Pola Górecka, Karolina Kostecka, Maja Miązek, Daria Naumowicz, Natalia Ratajczyk, Nicola Rogalska, Weronika Sztormowska

Skład męskiej reprezentacji:
Szymon Paszkiewicz (K), Kamil Formella, Jakub Buksiński, Jakub Paluch, Mikołaj Jędrzejewski, Dawid Żurawski, Mateusz Hinczewski, Jarosław Martyński, Mikołaj Jaroszewski, Mateusz Nynca, Maciej Adamczewski, Mateusz Warkusz

Klasyfikacja końcowa (dziewczęta):

1. SP 51- awans
2. SP 48 - awans
3. SP 44
4. GIM 13
5. GIM 18

Klasyfikacja końcowa (chłopcy):

1. SP 51- awans
2. SP 48- awans
3. SP 52
4. SP 46
5. SP 44