W dniach 25-26 09.2013 w Parku  Miejskim w Gdyni  Kolibkach odbyły się Mistrzostwa Gdyni w biegach przełajowych. Impreza tradycyjnie zainaugurowała rozgrywki sportu szkolnego w sezonie 2013/2014. W zawodach uczestniczyła reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie: Anna Urbańska, Sara Gasiulewicz, Julita Panasko, Weronika Puchalska, Natalia Hołda, Natalia Kowalska, Agata Nasiadka, Klaudia Gorzoch, Ola Gościnna, Natalia Duziak oraz reprezentacja chłopców w składzie: Konrad Czerwiński, Remigiusz Hanczyn, Paweł Guzik, Antoni Ogrodowicz, Konrad Nikodemczuk, Dawid Łęgowski, Miłosz Nastrożny, Łukasz Socha, Oskar Turzyński, Kacper Kupc.

Pierwszego dnia odbyły się biegi indywidualne. Najlepiej wypadli: Oskar Turzyński - IV miejsce, Kacper Kupc - V miejsce, Konrad Czerwiński - IX miejsce. Wśród dziewcząt najlepiej zaprezentowała się Anna Urbańska.
Drugiego dnia zawodów odbyły się pełne emocji biegi sztafetowe, w których nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie.
Drużyna dziewcząt zajęła VI miejsce. Rewelacyjnie pobiegli chłopcy - zdobywając II miejsce i tytuł wicemistrzów Gdyni.
Serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników!

Joanna Głąb