Święto sportu oficjalnie rozpoczęła Pani Dyrektor Krystyna Szczęśniak

Pierwszego dnia rozegrano Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej. Do turnieju zgłosiło się bardzo dużo zespołów, które mimo niesprzyjających warunków pogodowych dzielnie walczyły o najwyższe trofeum.

Przy wspaniałym dopingu kibiców zwyciężyła drużyna z klasy 3d.

W kolejnym dniu zmagań sportowych odbył się turniej o Mistrzostwo szkoły w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców oraz turniej tenisa stołowego.

W turnieju tenisa stołowego najlepszy był Ian Yang (2b), drugie miejsce zajął Jakub Przyradski, trzeci był Olgierd Kędzia (3d).

Ostatni dzień sportu odbył się na plaży miejskiej w Gdyni. Na trzech boiskach do siatkówki plażowej, rozegrano turniej o tytuł Mistrza gimnazjum. Zgłosiło się 11 drużyn. Pierwsze mecze rozegrano z podziałem na trzy grupy. Dwóch zwycięzców z każdej grupy walczyło o wejście do finałowej trójki.

Po zaciętej rywalizacji do ścisłego finału dotarli:

• Maksymilian Jankowski, Karol Urbaś (3a),
  • Beniamin Tyński, Jędrzej Kępka (3d),
  • Sara Gasiulewicz, Jan Gałkowski (3a)

Tytuł Mistrza zdobyli BeniaminTyński i Jędrzej Kępka (3d)

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i kibicom za udział i sportową postawę.

Nauczyciele wychowania fizycznego.