Ostatnie trzy dni roku szkolnego 2015-2016 w naszej szkole - to czas spędzony aktywnie - na sportowo. Już od kilku lat odbywają się u nas Dni Sportu Szkolnego. W tym roku nasze sportowe święto rozpoczęło się od występu szkolnego zespołu cheerleaders „Fantazja”, następnie rozegrano szkolne mistrzostwa w piłce nożnej.

Drugiego dnia odbyły się mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej oraz otwarty turniej tenisa stołowego. Podczas turnieju siatkówki walka o medale była bardzo zacięta i pełna emocji. W końcowej klasyfikacji I miejsce i tytuł Mistrza Szkoły wywalczyła reprezentacja klasy 3e, drugie miejsce zajęła klasa 3b, a miejsce III - po zaciętej walce - zdobyła klasa 1e.

W turnieju tenisa stołowego wyłoniono najlepszych zawodników w klasyfikacji chłopców i dziewcząt.

Na zakończenie sportowego święta, na plaży miejskiej odbył się turniej plażowej piłki siatkowej. Pogoda nam dopisała, podobnie jak frekwencja wśród startujących drużyn. Mecze rozegrano w trzech grupach, z których najlepsi mieli możliwość walki o medale.

I miejsce zajęli Bartosz Sobczak (3e) i Hubert Karwowski (3c). Na drugim miejscu uplasowali się Krzysztof Bogusz (2a) i Miłosz Janczak (2a). Brązowy medal zdobyła Oliwia Augustyniak (3a) i Krzysztof Arnt (3a).

Wszystkim sportowcom gratulujemy!

Do zobaczenia za rok!