Zakwalifikowaliśmy się do ogólnopolskiego konkursu „Drużyna Energii”. Jesteśmy jedną ze stu polskich szkół, które przeszły do drugiego etapu. Patronem przedsięwzięcia jest Energa – Jedna z największych w kraju grup energetycznych oraz Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka. Żeby zakwalifikować się do konkursu trzeba było nagrać krótki film o sportowym charakterze szkoły.

W tej chwili rozpoczął się trzeci etap konkursu polegający na powtarzaniu przez naszą szkolną "Drużynę Energii" czterech ćwiczeń z zakresu siatkówki i piłki nożnej. Był drybling z piłką, technika odbić sposobem górnym oraz rzut rożny do bramki. Każde dobrze wykonane ćwiczenie musieliśmy nagrać i przesłać do centrali. Jeśli jurorzy stwierdzą, że zadanie zostało poprawnie wykonane – szkoła otrzyma jeden punkt. Rywalizacja szkół potrwa do kwietnia, a co miesiąc pokazywane są cztery nowe ćwiczenia i pięciu finalistów miesiąca. Do tej pory przesłaliśmy już 64 filmiki. Trzymajcie za nas kciuki i dawajcie lajki na FB!

Spóźniony Siódmoklasista

Oto strony „Drużyny Energii”:

http://druzynaenergii.pl/ oraz FB: https://www.facebook.com/DruzynaEnergii/