18.06.2018

W Gdyńskim Centrum Filmowym odbyła się uroczysta gala kończąca IV edycję Ogólnopolskiego Przeglądu Amatorskich Filmów Uczniowskich Młode Albatrosy 2018, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 51 w Gdyni - przy współpracy z Pomorską Fundacją Filmową. Galę swoją obecnością zaszczyciła pani Joanna Zielińska - Przewodnicząca Rady Miasta Gdyni.

Pokazy nagrodzonych filmów uzupełnila pozakonkursowa projekcja filmów "Mój starszy brat" i "Papillon" w reżyserii Julii Jasnoch - uczennicy klasy 3a Gimnazjum nr 11 w Gdyni.

Gratulujemy laureatom wysokiego poziomu zaprezentowanych filmów, a wszystkim sympatykom serdecznie dziękujemy za przybycie na galę i uczestniczenie w święcie najmłodszego kina. Do zobaczenia za rok!

Lampa (reż. Konstancja Taraszka)

Brukow-święty transportu (reż. Krzysztof Ścisło, Jan Górecki)

Trzask (reż. Karina Gomółka)

Wiosna (reż. Wojciech Michlewicz i Daniel Kamza)