24.11.2018
W ostatnim czasie otrzymujemy od Was pytania dotyczące dodatkowych punktów, które mogą pomóc w rekrutacji do wybranej szkoły ponadpodstawowej/ponadgimnazjalnej. W ubiegłym roku nasz festiwal znalazł się w "Wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia gimnazjum oraz uwzględniane w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2018/2019" [KO w Gdańsku], z którym można się zapoznać klikając w poniższy link:

Jak będzie w tym roku - dowiemy się w lutym 2019 r. Gdy tylko wykaz się pojawi - poinformujemy i zamieścimy link.

Uwaga!
W tym roku obowiązuje nowy wzór karty zgłoszenia filmu. Uściśliliśmy w niej rolę i pozycję reżysera filmu biorącego udział w konkursie - sugerując się uwagami kierowanymi do organizatorów festiwalu i organów nadzorujących edukację.
Czekamy na Wasze filmy!

Organizatorzy V Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Uczniowskich "Młode Albatrosy 2019"
SP nr 51 w Gdyni