19.09.2019

Z wielką radością informuję, że 19.09.2019 r. do stałego zespołu organizacyjnego Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Uczniowskich „Młode Albatrosy” dołączyła Zuzanna Kaczmarek.

Zuzia jest absolwentką klasy „filmowej” Gimnazjum nr 11 im. Polskich Noblistów w Gdyni (rocznik 2015 - 2018). Z wielkim zaangażowaniem uczestniczyła w realizacji szkolnych etiud filmowych i projektów teatralnych (warsztaty do spektakli), które Gimnazjum nr 11 w Gdyni realizowało we współpracy z Gdyńskim Centrum Filmowym, Teatrem Miejskim i Filmoteką Szkolną oraz współorganizowała i prowadziła warsztaty fotograficzno-filmowe (Studio 51) i szkolne imprezy artystyczne.

Swoje wyjątkowe predyspozycje organizacyjne i sprawność w zarządzaniu potwierdzała w kolejnych edycjach festiwalu „Młode Albatrosy” pełniąc obowiązki Przewodniczącego Jury Młodzieżowego (2019). Jako współproducent kolejnych gali zakończenia konkursu (2018, 2019) odpowiadała za współpracę i relacje z laureatami festiwalu.

Reprezentowała „Młode Albatrosy” na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Dozwolone do 21/Upto21 (wrzesień 2015) i 15. Festiwalu Najlepszych Filmów Kina Niezależnego BEST OFF w Warszawie (kwiecień 2019).

Obecnie Zuzia jest uczennicą drugiej klasy I Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni i nadal współpracuje ze swoją dawną szkołą (obecnie SP nr 51 w Gdyni), przygotowując różne projekty artystyczne.

Swoją dotychczasową pracą, kompetencjami organizacyjnymi, życzliwością i łatwością nawiązywania kontaktów udowodniła, że powierzając jej odpowiedzialne zadania i obdarzając pełnym zaufaniem – mamy pewność – że wywiąże się z nich twórczo, sumiennie i z całkowitym zaangażowaniem.

Witamy w zespole organizatorów „Młodych Albatrosów” i życzymy wielu sukcesów!

Zdjęcie Zuzi: Anna Dutkiewicz