25.10.2014

Wszystkich miłośników filmu dokumentalnego zapraszamy na projekcje do InfoBox.

Cykl jest realizowany przy współpracy z fundacją Okonakino i Against Gravity – firmą dystrybucyjną założoną przez Artura Liebharta, wyróżnioną nagrodą dla Najlepszego Dystrybutora Filmowego w Polsce. W 2004 roku zorganizowała po raz pierwszy festiwal filmów dokumentalnych PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL, który z czasem wyrósł na jedną z największych i najważniejszych tego typu imprez na świecie. Festiwal stał się najpopularniejszym forum dokumentalnym w Polsce, tylko w tym roku przyciągając ponad 40 000 widzów i uwagę najważniejszych mediów w Polsce. Against Gravity zajmuje się dystrybucją kina dokumentalnego i ambitnego kina fabularnego.

Spotkania w InfoBox prowadzi dr Piotr Kurpiewski - nauczyciel historii i wos w Gimnazjum nr 11. Bardzo aktywnymi widzami, biorącymi udział w dyskusjach po pokazach, są nauczyciele naszej szkoły oraz aktualni i byli uczniowie naszego gimnazjum.

Więcej informacji pod linkiem:

http://gdyniainfobox.pl/info-box/otwarcie-infoboxu/akademia-planete-doc-edukujemy-filmowo/