Szanowni Państwo,

materiały dla uczniów do pracy w domu zostały pogrupowane i przyporządkowane poszczególnym klasom (zakładka "klasy"). Pracujemy w dużym stresie i mogą pojawiać się drobne błędy za co serdecznie przepraszamy. Zostawiamy na stronie głównej zadania, które będą również dostępne w klasach:

klasa 1a

klasa 1b

klasa 1c

klasa 2a

klasa 2b

klasa 3a

klasa 5a

klasa 6a

klasa 6b

klasa 8a

Dobre praktyki pomagające zachować bezpieczeństwo danych podczas lekcji online

Dane osobowe bezpieczne podczas zdalnego nauczania

Poradnik UODO dla szkół we współpracy z MEN - 31-03-2020

Kształcenie na odległość - poradnik dla szkół

Biblioteka na trudny czas - propozycje dla uczniów i nauczycieli - pobierz

Sposób na nudę. Zagadki i wiersze dla dzieci czyta Anna Mytkowska

Sposób na nudę. Zagadki i wiersze dla dzieci - część druga - czyta Anna Mytkowska

Jak rozmawiać z dziećmi o koronawirusie?  https://sp51.gdynia.pl/index.php/biblioteka/warto-pozna

Pedagog szkolny: Jak się uczyć

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, pracujemy nad usprawnieniem pracy. Dla nas to również nowa i bardzo trudna sytuacja. Nasze dzieci także nie chodzą do szkoły/przedszkola. Nasi domownicy również pracują zdalnie. Dziękujemy za wszystkie Państwa uwagi i miłe słowa. Pozdrawiamy SP51