Przywołujemy wiosnę!

22 marca odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pt. „Witaj Wiosno”. Do konkursu zgłosiło się 20 uczniów z „zerówki” oraz klas 1 i 2. Mali artyści chętnie prezentowali wiersze o tematyce wiosennej. Jury w składzie - pani dyrektor Danuta Maliszewska, pani wicedyrektor Olga Labudda, pani Liliana Wanta (wychowawca świetlicy) oraz pan Janusz Żurawski (nauczyciel bibliotekarz) - ocenili starania uczestników praz wyłonili zwycięzców. I miejsce w konkursie zdobyła Monika Staniewska z kl. 2a; II miejsce ex aequo - Bianka Burska z „zerówki” i Julia Alaśkiewicz z kl. 1b; III miejsce Lila Frankowska z „zerówki” i Aliya Plavinskaya z kl. 1b. Wyróżniona za swój występ została także Julia Królikowska z „zerówki”. Laureaci otrzymali nagrody książkowe, a wszyscy występujący otrzymali dyplomy za udział w konkursie. Nagrody oraz wyróżnienia ufundowane zostały przez Radę Rodziców oraz Szkołę Podstawową nr 51.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Agata Sosnowska