29 października 2015 r. - dzisiaj odbyło się ślubowanie klas I gimnazjum. Jak każda klasa musieliśmy przygotować krótką prezentację naszego zespołu. Jako uczniowie klasy biologiczno-chemicznej zdecydowaliśmy, że stworzymy nowy „Układ okresowy pierwiastków chemicznych” i ubraliśmy się w różnokolorowe koszulki, na których umieściliśmy nasze nazwy – symbole pochodzącym od inicjałów naszego imienia i nazwiska. Kornelia . Śpiewaliśmy piosenkę pt. ,,Otwórz oczy”. Inne klasy śpiewały, tańczyły i recytowały. Gdy wszyscy wystąpili Pani Dyrektor życzyła nam dobrych wyników w szkole i świadectw z czerwonym paskiem. Po skończonej uroczystości poszliśmy do swoich sal, w których odbył się poczęstunek. Uważamy ten dzień za bardzo udany i sympatyczny.