MUZYKA

Lekcja 23 z podręcznika - Muzyka źródeł.
1. Znajdź na youtube piosenki z podręcznika, zaśpiewaj.
2. Zaimprowizuj z rodziną własny akompaniament ruchowy (możesz nagrać i wysłać do mnie na dodatkową ocenę).
3. Przeczytaj informacje z podręcznika (str. 120 - 123) i zrób krótką notatkę w zeszycie.(Prześlij).

JĘZYK FRANCUSKI

1. Zadania do wykonania 20-30.04.2020 - pobierz

Załącznik nr 1 - pobierz

Załącznik nr 2 - pobierz

Załącznik nr 3 - pobierz

Załącznik nr 4 - pobierz

JĘZYK ANGIELSKI

Grupa II

Lekcja online: środy, godz. 13:00 na zoom.us – Meeting ID: 932-3963-3702, Meeting Password: 6gedP2.

1) Subject: Past Simple – regular and irregular verbs – practice. the 22nd of April, 2020.

Ćwiczenia: str. 50-52.

Zagrajmy w dwie gry na stronie: https://learnenglishkids.britishcouncil.org/grammar-practice/past-simple-sentences

2) Subject: Can I borrow your trainers? the 24th of April, 2020.

Podręcznik: str. 86. Ćwiczenia: str. 53.

WF

Pływanie

Ćwiczenia rozciągające - pobierz

Trening pływaka 1 - pobierz

Trening pływaka 2 - pobierz

Trening pływaka 3 - pobierz

JĘZYK ANGIELSKI

Grupa zaawansowana

1. poniedziałek: Subject: Pocket money. Uczniowie czytają tekst na stronie 87 w podręczniku i robią zadania 1, 2 i 3. Sprawdzimy to na lekcji on-line.

2. czwartek: Podczas lekcji on-line sprawdzimy zadane zadania z ćwiczeń i podręcznika a następnie przejdziemy do kolejnego tematu - Subject: Rozumienie tekstów słuchanych.

3. piątek: Subject: Jobs at home. Uczniowie powtarzają słówka z niebieskiej ramki ze strony 87 w podręczniku. Piszą zdania zgodnie z poleceniem w zadaniu 6 i przesyłają je do sprawdzenia do mnie na maila w formie pliku Word. Następnie robią str. 54 z ćwiczeń.

LOGOPEDIA

1. Ćwiczenia fonacyjne - pobierz

2. Gimnastyka dla języka - pobierz

3. Logotomy ciszące - pobierz

4. Pokoloruj według kodu - pobierz

MATEMATYKA

1. Zadania do wykonania 20-24.04.2020 - pobierz

PLASTYKA

Temat : Jak pokazać sztukę – wystawy, galerie, zbiory muzealne.

• przeczytaj historie kolekcjonowania dzieł sztuki,
  • wirtualny spacer po muzeum (ilustracja 2),
  • różnice pomiędzy galerią sztuki, a muzeum (ilustracja 3 i 4),
  • spróbuj zastanowić się czy znasz muzea lub galerie znajdujące się w pobliżu miejsca zamieszkania,
  • sprawdź swoje zdobyte wiadomości wykonując zadania.

TECHNIKA

Temat: Zdrowie na talerzu.

• przeczytaj podręcznik str.64-67
  • wykonaj w zeszycie ćw. 1 str. 64
  • wklej do zeszytu dwa opakowania po produktach spożywczych, odczytaj wartość energetyczną produktów.

INFORMATYKA

Obowiązują zadania z poprzedniego tygodnia, których termin realizacji jest do 30.04.2020 r.

BIOLOGIA

GEOGRAFIA